З'явилося перше відео застосування модернізованої української ракети С-200

У мережі з'явилося перше відео пуску української ракети, яка, судячи з зовнішнього вигляду, може бути переробленою під удари по наземних цілях С-200. Про цк повідомляє ЛІГА.  

Відео із запуском ракети з'явилося в українських пабліках, що висвітлюють війну, а згодом його показали й російські воєнні пропагандисти.

Достовірно невідомо, чи дійсно на відео показано запуск переробленої ракети С-200, а також де і коли було знято кадри.

Тактико-технічні характеристики модернізованої української С-200 також невідомі. Росіяни заявляли, що можуть бити по наземних цілях з відривом до 600 км.

Головред Defense Express Олег Катков у коментарі LIGA.net заявив, що поки на практиці ці ракети такої дальності не продемонстрували.

ДОВІДКА. Зенітні ракетні комплекси С-200 в Україні було знято з озброєння десять років тому. "Фішкою" радянської ракети 1960-х років була дальність – вона повинна була збивати стратегічні бомбардувальники США B-52, що летять на великій висоті та відстані. Зараз в Україні ракети С-200, ймовірно, переробляють для ударів по наземних цілях РФ. 

Нагадаємо, у РНБО розповіли, де виробляються українські ракети. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті