У РНБО розповіли, де виробляються українські ракети

Деякі виробництва в рамках української ракетної програми довелося передислокувати за межі країни через атаку росії на об'єкт по збору ракет. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю іспанському виданню АВС 26 вересня.

"Це закрита програма, і ніхто вам не скаже, в якому вона статусі. Я можу вам сказати, що, на жаль, Росія потрапила в місце, де були зібрані ці ракети. Зараз ми перенесли певну частину виробництва за межі нашої країни", - зазначив секретар РНБО.

Як повідомлялось раніше, Україна спрямує на оборону 2 трильойна гривень.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті