Україна спрямує на оборону 2 трильойна гривень – Шмигаль

Україна спрямує на оборонну закупівлю і виробництво майже 2 трлн. гривень у цьому році. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 22 вересня.

"Загалом держава спрямує цьогоріч на сектор безпеки й оборони майже 2 трлн грн. Весь бюджет мирного часу спрямований на закупівлю й виробництво всього необхідного для Збройних сил", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр додав, що зараз ми більш готові до зими, ніж минулого року, але зима все одно буде складною, бо росія вже почала енергетичний терор.

Як повідомлялось раніше, Україна отримала 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті