Україна отримала 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС

Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги в розмірі 1,5 млрд євро від Європейського Союзу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у соцмережі Х 22 вересня.

"Сьогодні Україна отримала восьмий транш макрофінансової допомоги розміром €1,5 млрд від . Загалом бюджетна підтримка ЄС у 2023 році вже становить €13,5 млрд", - написав Шмигаль.

Прем'єр-міністр додав, що загальна підтримка Євросоюзу Україні сягнула близько €70 млрд з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Як повідомлялось раніше, США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті