Україна спрямує на оборону 2 трильойна гривень – Шмигаль

Україна спрямує на оборонну закупівлю і виробництво майже 2 трлн. гривень у цьому році. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 22 вересня.

"Загалом держава спрямує цьогоріч на сектор безпеки й оборони майже 2 трлн грн. Весь бюджет мирного часу спрямований на закупівлю й виробництво всього необхідного для Збройних сил", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр додав, що зараз ми більш готові до зими, ніж минулого року, але зима все одно буде складною, бо росія вже почала енергетичний терор.

Як повідомлялось раніше, Україна отримала 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті