У РНБО розповіли, де виробляються українські ракети

Деякі виробництва в рамках української ракетної програми довелося передислокувати за межі країни через атаку росії на об'єкт по збору ракет. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю іспанському виданню АВС 26 вересня.

"Це закрита програма, і ніхто вам не скаже, в якому вона статусі. Я можу вам сказати, що, на жаль, Росія потрапила в місце, де були зібрані ці ракети. Зараз ми перенесли певну частину виробництва за межі нашої країни", - зазначив секретар РНБО.

Як повідомлялось раніше, Україна спрямує на оборону 2 трильойна гривень.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті