З'явилося перше відео застосування модернізованої української ракети С-200

У мережі з'явилося перше відео пуску української ракети, яка, судячи з зовнішнього вигляду, може бути переробленою під удари по наземних цілях С-200. Про цк повідомляє ЛІГА.  

Відео із запуском ракети з'явилося в українських пабліках, що висвітлюють війну, а згодом його показали й російські воєнні пропагандисти.

Достовірно невідомо, чи дійсно на відео показано запуск переробленої ракети С-200, а також де і коли було знято кадри.

Тактико-технічні характеристики модернізованої української С-200 також невідомі. Росіяни заявляли, що можуть бити по наземних цілях з відривом до 600 км.

Головред Defense Express Олег Катков у коментарі LIGA.net заявив, що поки на практиці ці ракети такої дальності не продемонстрували.

ДОВІДКА. Зенітні ракетні комплекси С-200 в Україні було знято з озброєння десять років тому. "Фішкою" радянської ракети 1960-х років була дальність – вона повинна була збивати стратегічні бомбардувальники США B-52, що летять на великій висоті та відстані. Зараз в Україні ракети С-200, ймовірно, переробляють для ударів по наземних цілях РФ. 

Нагадаємо, у РНБО розповіли, де виробляються українські ракети. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті