З Рубіжного на Луганщині повідомляють про приліт двох ракет HIMARS, зруйновано готель

В окупованому Рубіжному Луганської області влучним пострілом зруйновано готель, рашисти повідомляють про два влучання HIMARS 25 січня. Про це повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід".

"Внаслідок обстрілу Рубіжного (повідомляють про 2 ракети HIMARS) зруйновано придорожній готель", – сказано в повідомленні.

Інформація про тих, хто перебував у готелі, відсутня.

Раніше повідомлялось, що в окупованій Кремінній на Луганщині внаслідок обстрілу зруйновано три будівлі, пошкоджено дві, окупанти оприлюднили фото.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті