В окупованій Кремінній на Луганщині внаслідок обстрілу зруйновано три будівлі, пошкоджено дві

В окупованій Кремінній в Луганській області три будівлі зруйновано і дві пошкоджено внаслідок обстрілу 25 січня, рашисти повідомляються про 6 ракет HIMARS. Про це повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 25 січня.

"Внаслідок обстрілу Кремінної  (всього випущено 6 ракет HIMARS), зруйновано музичну школу, Кремінську середню школу №4, Кремінський навчально-виховний комплекс, а також пошкоджено будівлю Адміністрації Кремінського району та кафе "Теремок", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в окупованій Кремінній на Луганщині "прилетіло" в музичну школу, де були рашисти.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті