В окупованій Кремінній на Луганщині "прилетіло" в музичну школу, де були рашисти

В окупованій Кремінній в Луганській області бува приліт у будівлю музичної школи, де перебували окупанти, 25 січня. Про це повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 25 січня.

"У школі були рашисти, ось і прилетіло", – сказано в повідомленні одного з місцевих мешканців.

"В місцевих чатах пишуть, що будівля "склалась, як міліція", – зазначив Артюх.

Уточнюється, що 25 квітня в Кремінній сталося два вибухи: перший у районному відділі поліції, другий – в мерії.

Раніше повідомлялось, що на турбазах і в порожніх будинках Луганщини рашисти розселяють кадирівців і колаборантів, що втекли з Рубіжного й Кремінної.

Статті

Країна
04.02.2023
10:01

Масові перевірки переселенців на паузі: Кабмін передумав

За словами віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук, перевірки місць проживання ВПО проводитимуться виключно у випадках звернення правоохоронних органів до органів соцзахисту населення за наявності підозри неправомірного отримання допомоги. Але чи дійсно...
Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Всі статті