З російського Бійська повідомляють про вибух на оборонному підприємстві. Мер запевнив, що "приводу для занепокоєння немає"

На оборонному підприємстві в місті Бійськ Алтайського краю РФ стався вибух 15 лютого. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали, які розмістили відповідні відео, російські ЗМІ та мер міста Віктор Щигрев у своєму Телеграм-каналі.

"Жителі міста Бійськ Алтайського краю повідомили про вибух і стовп диму над містом, а також потужну ударну хвилю, від якої деренчали вікна", - ідеться в одному з повідомлень.

"Увага! Сьогодні бійчани почули хлопок у районі промзони. Це, згідно з технологічним процесом, проводилися роботи одним із підприємств нашого міста. Приводу для занепокоєння немає", - написав Щигрев у Телеграм через кілька годин після перших повідомлень про вибух.

Раніше повідомлялося, що українські БПЛА "підпалили" нафтобазу в Курській області РФ.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті