З-під завалів будинку в передмісті Дніпра рятувальники дістали тіло 2-річної дівчинки

Рятувальники дістали з-під завалів будинку в передмісті Дніпра тіло дворічної дівчинки. Про це вранці 4 червня в Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Уночі з-під завалів будинку в Підгородненській громаді дістали тіло дівчинки. Їй щойно виповнилося два роки. Щирі співчуття рідним..." - повідомив чиновник.

За наявними даними, внаслідок цього удару постраждали 22 людини - зокрема п'ятеро дітей. Також Лисак повідомив, що два двоповерхові будинки, між якими впала російська ракета, частково зруйновані. Повідомляється, що було пошкоджено 10 приватних будинків, магазин, газопроводи та автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на північ повідомлялося про 20 постраждалих унаслідок російського удару по Підгородненській громаді.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті