З деокупованих сел Луганської области евакуювали ще п'ятьох жителів

П’ятьох людей евакуювали протягом тижня з двох деокупованих сел Луганської області  через постійні ворожі обстріли. Про це 23 вересня повідомив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор у Телеграм.

За його словами, у звільнених населених пунктах регіону люди майже весь час живуть в підвалах, ховаючись від обстрілів з боку російських окупантів, які використовують і артилерію і авіацію проти цивільних.

"Ворог знає, що там залишається цивільне населення, але продовжує невпинно бити по селах, у тому числі скидаючи авіаційні бомби. Тільки за останні півтора тижні ми маємо двох загиблих – жінку та чоловіка з Невського та Макіївки відповідно. Ще одна жінка з Макіївки зазнала поранень", - зазначив Лисогор. 

Він додав, що люди до останнього тримаються за власні домогосподарства. Але після того, як росіяни вбили двох їхніх односельчан, місцеві більш активно стали погоджуватися убезпечити себе.

Так, останнім часом вдалося евакуювати 59-річного чоловіка та 52-річну жінку з Невського. Також забажав виїхати 64-річний чоловік та дві літні жінки з Макіївки. Усім охочим військова адміністрація допомагає з тимчасовим житлом, оформленням документів, надає продукти харчування та необхідні речі.

Як повідомлялося, на Луганщині розробили пропозиції Кабміну для дистанційної фіксації зруйнованого окупантами житла.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті