На Луганщині розробили пропозиції Кабміну для дистанційної фіксації зруйнованого окупантами житла

Луганська військова адміністрація запропонувала Кабінету міністрів запровадити дистанційне обстеження зруйнованого російськими військами житла на окупованій території для призначення компенсацій евакуйованим з регіону мешканцям. Про це повідомив голова ОВА Артем Лисогор в ефірі телемарафону 18 вересня.

"Чекаємо на погодження Кабміном наших пропозицій стосовно механізму дистанційної фіксації руйнувань та пошкоджень майна, що розташоване на окупованих територіях, аби люди, які евакуювалися, змогли швидше отримати відповідні компенсації", - сказав він.

За словами Лисогора, всього близько 41 тисячі повідомлень про пошкоджене та зруйноване майно подали до реєстру мешканці Луганщини. У понад 11 тисяч заявок з них  повністю знищене житло. В більше ніж 16 тисячах повідомлень вказано, що майно не придатне до експлуатації.

Голова ОВА додав, що об’єктивність інформації про зруйноване майно на окупованих територіях області потребує перевірки. 

"Є пропозиція щодо застосування методів дистанційного зондування Землі, зокрема, використання космічної зйомки або аерофотозйомки, що може допомогти у фіксації руйнувань та пошкоджень об’єктів нерухомості на Луганщині", - зазначив Лисогор.

Очікується, що порядок дистанційного обстеження пошкодженого майна запрацює у листопаді.

Як повідомлялося, до 30% будинків в окупованому Сєверодонецьку зруйновані й не підлягають відновленню.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті