До 30% будинків в окупованому Сєверодонецьку зруйновані й не підлягають відновленню - РВА

Зруйновані російськими обстрілами та не підлягають відновленню близько третини  будинків в окупованому Сєверодонецьку на Луганщині. Про це в ефірі телемарафону 16 вересня повідомив начальник Сєверодонецької районної військової адміністрації Роман Власенко. 

"Таких будинків, що не підлягають відновленню, десь 25-30%. Ці будинки розташовані на напрямку, звідки починався наступ російської армії з боку Новоайдару. На сьогодні те, що відновлюється окупантами, це не дуже пошкоджені будинки. Якихось серйозних робіт так і не було", - сказав він. 

За словами Власенка, російські загарбники після окупації Сєверодонецька постійно заявляли про відновлення міста, проте до зими воно так і не підготовлене, людям знову доведеться виживати без опалення. Зараз "влада" дає обіцянки відновити Сєверодонецьк у 2024 році.

За даними РВА, в окупованому місті залишається близько 10 тисяч жителів, тоді як російських військових та чиновників там налічується до 15 тисяч. 

Як повідомлялося, жителі Луганщини подали 40 тисяч заяв на відшкодування зруйнованого росіянами житла.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті