Ізгой, так ізгой: Пєсков пропонує не приймати близько до серця визнання РФ країною-терористом

Прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков запропонував не приймати близько до серця визнання РФ країною спонсором-тероризму. Так він прокоментував журналістам відповідне рішення Європарламенту.

"Емоції справа мінлива. Сьогодні русофобські [погляди], завтра будуть якісь ще, а потім може прозріння настане", - заявив він.

За словами речника кремля, парламент ЄС засновує свою роботу на емоціях. Нібито там "фіксується дефіцит професіоналізму".

"Останні роки Європарламент не мав особливої любові до нас. У відповідь ми не мали особливого бажання брати до уваги те, що відбувається там. І, скажімо так, брати це близько до серця", - заявив Пєсков.

Як повідомлялося, у Європарламенті погодили текст резолюції про визнання росії спонсором тероризму.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті