Ізгой, так ізгой: Пєсков пропонує не приймати близько до серця визнання РФ країною-терористом

Прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков запропонував не приймати близько до серця визнання РФ країною спонсором-тероризму. Так він прокоментував журналістам відповідне рішення Європарламенту.

"Емоції справа мінлива. Сьогодні русофобські [погляди], завтра будуть якісь ще, а потім може прозріння настане", - заявив він.

За словами речника кремля, парламент ЄС засновує свою роботу на емоціях. Нібито там "фіксується дефіцит професіоналізму".

"Останні роки Європарламент не мав особливої любові до нас. У відповідь ми не мали особливого бажання брати до уваги те, що відбувається там. І, скажімо так, брати це близько до серця", - заявив Пєсков.

Як повідомлялося, у Європарламенті погодили текст резолюції про визнання росії спонсором тероризму.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті