З-під завалів у Макіївці витягли 200 тіл російських окупантів, ще 270 людей "зникли безвісти" - сепарСМІ

З-під завалів у Макіївці витягли 200 тіл російських окупантів, ще 270 людей вважаються "зниклими безвісти", тобто залишаються під завалами або не впізнані. Про це пишуть сепаратистські телеграм-канали.

"Вже кілька днів після удару по мобілізованих триває розбір руїн будівлі ПТУ в Макіївці. Під завалами продовжують знаходити тіла наших солдатів. З місця події повідомляється, що вже з-під завалів витягнуто 196 тіл і останків, 270 осіб вважаються "зниклими безвісти", - повідомляє один із них.

Як повідомлялося раніше, у новорічну ніч ЗСУ точковим ударом знищила пункт тимчасової дислокації російських окупантів у Макіївці. За різними підрахунками було вбито від 400 до 600 загарбників. МО РФ визнало загибель лише 89 окупантів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті