"Історична угода". Україна стала учасником європейської програми EU4Health

Україна стала учасником європейської програми EU4Health, яка підвищує готовність країн Євросоюзу до кризових ситуацій у сфері охорони здоров'я. Про це повідомляється на Twitter представництва ЄС в Україні.

"З Віктором Ляшком підписали історичну угоду між ЄС та Україною про приєднання України до програми EU4Health. Це забезпечить доступ до фінансування ЄС для невідкладної та подальшої підтримки системи охорони здоров'я. Це черговий символ нашої непохитної підтримки", - йдеться у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті