Одна загибла і одна поранена: у Донецьку показали наслідки обстрілу Калінінського району

У Калінінському районі окупованого Донецька внаслідок обстрілу сьогодні, 26 травня, загинула співробітниця НДІ, ще одну жінку було поранено. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Співробітниця НДІ 1987 року народження в Калінінському районі Донецька загинула внаслідок обстрілу... Також унаслідок цього обстрілу було поранено жінку 1968 року народження", - ідеться в повідомленні.

Крім прямого попадання в будівлю НДІ, повідомляється, що постраждав "республіканський центр профпатології та реабілітації", клінічна туберкульозна лікарні, АЗС. Також знеструмлено дев'ять трансформаторних підстанцій, без світла 627 абонентів.

Як повідомлялося, Калінінський район Донецька зазнав обстрілу вранці 26 травня.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті