Одна загибла і одна поранена: у Донецьку показали наслідки обстрілу Калінінського району

У Калінінському районі окупованого Донецька внаслідок обстрілу сьогодні, 26 травня, загинула співробітниця НДІ, ще одну жінку було поранено. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Співробітниця НДІ 1987 року народження в Калінінському районі Донецька загинула внаслідок обстрілу... Також унаслідок цього обстрілу було поранено жінку 1968 року народження", - ідеться в повідомленні.

Крім прямого попадання в будівлю НДІ, повідомляється, що постраждав "республіканський центр профпатології та реабілітації", клінічна туберкульозна лікарні, АЗС. Також знеструмлено дев'ять трансформаторних підстанцій, без світла 627 абонентів.

Як повідомлялося, Калінінський район Донецька зазнав обстрілу вранці 26 травня.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті