Виконком Одеси з другої спроби проголосував знесення пам'ятника Катерині, але "далі ще буде"

Виконавчий комітет Одеської міської ради підтримав проєкт рішення про демонтаж та перенесення пам’ятника Екатеріні II. Про це йдеться у повідомленні міськради у Телеграм-каналі 24 листопада.

"На засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради членами виконкому підтримано проєкт рішення про демонтаж та перенесення пам’ятника «Засновникам Одеси»", - повідомила міськрада.

Як пише сайт "Думська", це рішення вдалося прийняти з другої за день спроби. На ранковому засіданні рішення ухвалити не змогли: утрималися депутати Григорій Трипульський та Артур Аміров. Мер Одеси Геннадій Труханов пояснив це так: "Вони помилково вважали, що це рішення вже включене до порядку денного, і тому не голосували. Потім вони попросили переголосувати".

Одже, за проголосували десять членів виконкому. Наразі питання винесуть на сесію міськради, яка відбудеться 30 листопада.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті