Інноваційний STEAM-центр із Краматорська відновить роботу у Києві

Регіональний STEAM-центр, що працював у Краматорську в Донецькій області, відновить свою роботу на базі Міжрегіонального освітньо-ресурсного центру в Києві. Про це повідомляє представництво Европейського Союзу в Україні.
Інноваційний центр, що спеціалізується на розвитку багатопрофільної освіти в галузях науки, інноваційних технологій та творчості відтепер працюватиме у Києві.

"За безпосередньої підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні центр стане унікальним місцем для молоді, яка цікавиться технологічними новаціями, і сприятиме професійному розвитку викладачів та педагогів. Надаючи освітні послуги для всіх українців, центр зосередить окрему увагу на створенні можливостей для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей", - йдеться у повідомленні.

Керівник відділу співпраці Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне запевнив, що ЄС та ПРООН докладають максимальних зусиль, аби у пришвидшеному темпі допомогти українській освітній системі відновитися та стати стійкішою, ніж будь-коли раніше.

«Поки російські ракети руйнують українські міста та села, освітянська спільнота України продовжуєте свою роботу, незважаючи на труднощі та небезпеки, —зазначив пан Куне. — Сприяючи збереженню та розвитку освіти, такі заклади, як цей STEAM-центр, роблять вагомий внесок у процвітаюче майбутнє України».

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті