Інноваційний STEAM-центр із Краматорська відновить роботу у Києві

Регіональний STEAM-центр, що працював у Краматорську в Донецькій області, відновить свою роботу на базі Міжрегіонального освітньо-ресурсного центру в Києві. Про це повідомляє представництво Европейського Союзу в Україні.

Інноваційний центр, що спеціалізується на розвитку багатопрофільної освіти в галузях науки, інноваційних технологій та творчості відтепер працюватиме у Києві.

"За безпосередньої підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні центр стане унікальним місцем для молоді, яка цікавиться технологічними новаціями, і сприятиме професійному розвитку викладачів та педагогів. Надаючи освітні послуги для всіх українців, центр зосередить окрему увагу на створенні можливостей для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей", - йдеться у повідомленні.

Керівник відділу співпраці Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне запевнив, що ЄС та ПРООН докладають максимальних зусиль, аби у пришвидшеному темпі допомогти українській освітній системі відновитися та стати стійкішою, ніж будь-коли раніше.

«Поки російські ракети руйнують українські міста та села, освітянська спільнота України продовжуєте свою роботу, незважаючи на труднощі та небезпеки, —зазначив пан Куне. — Сприяючи збереженню та розвитку освіти, такі заклади, як цей STEAM-центр, роблять вагомий внесок у процвітаюче майбутнє України».

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті