Інноваційний STEAM-центр із Краматорська відновить роботу у Києві

Регіональний STEAM-центр, що працював у Краматорську в Донецькій області, відновить свою роботу на базі Міжрегіонального освітньо-ресурсного центру в Києві. Про це повідомляє представництво Европейського Союзу в Україні.

Інноваційний центр, що спеціалізується на розвитку багатопрофільної освіти в галузях науки, інноваційних технологій та творчості відтепер працюватиме у Києві.

"За безпосередньої підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні центр стане унікальним місцем для молоді, яка цікавиться технологічними новаціями, і сприятиме професійному розвитку викладачів та педагогів. Надаючи освітні послуги для всіх українців, центр зосередить окрему увагу на створенні можливостей для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей", - йдеться у повідомленні.

Керівник відділу співпраці Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне запевнив, що ЄС та ПРООН докладають максимальних зусиль, аби у пришвидшеному темпі допомогти українській освітній системі відновитися та стати стійкішою, ніж будь-коли раніше.

«Поки російські ракети руйнують українські міста та села, освітянська спільнота України продовжуєте свою роботу, незважаючи на труднощі та небезпеки, —зазначив пан Куне. — Сприяючи збереженню та розвитку освіти, такі заклади, як цей STEAM-центр, роблять вагомий внесок у процвітаюче майбутнє України».

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті