Євросоюз готовий запровадити санкції проти Китаю, якщо він поставить росії зброю

Євросоюз готовий запровадити санкції проти Китаю, якщо він поставить росії зброю для війни проти України. Про це повідомив високопоставлений представник ЄС, пише агентство Reuters 3 березня.

"Якщо Китай поставить зброю росії, це буде абсолютною "червоною лінією", заявив у п'ятницю високопоставлений представник Європейського союзу, додавши, що ЄС відповість санкціями", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що коментарі перегукуються з висловлюваннями канцлера Німеччини Олафа Шольца в четвер, який застерігає Китай від надання такої допомоги Москві, оскільки вона продовжує воювати в Україні.

Раніше повідомлялося, що Байден із Шольцем за зачиненими дверима обговорюють допомогу Україні.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті