Байден із Шольцем за зачиненими дверима обговорюють допомогу Україні

У Вашингтоні президент США Джозеф Байден та канцлер ФРН Олаф Шольц за зачиненими дверима обговорюють допомогу Україні. Про це повідомляє "Deutsche Welle" 3 березня.

"Сполучені Штати та Німеччина пліч-о-пліч надають підтримку Україні і зміцнюють військовий альянс НАТО", – заявив Байден журналістам перед початком зустрічі з Шольцем у Білому домі.

Уточнюється, що глава уряду ФРН, у свою чергу, наголосив на важливості надіслати сигнал про те, що союзники продовжать підтримувати Україну.

Наголошується, що лідери обох країн проводять зустріч за зачиненими дверима, на якій, як вважають, обговорюються питання подальшого надання допомоги Україні у протистоянні російській агресії та інші важливі питання двосторонньої взаємодії, зокрема, політика щодо Китаю.

Раніше повідомлялось, що Шольц відкинув можливість переговорів із путіним про Україну: мир не може бути укладений за спиною Києва.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті