Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофіну на ремонт критичної інфраструктури

Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофінансової допомоги в 1,5 мільярда євро. Про це 23 травня у Twitter заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Ідеться про четвертий пакет макрофінансової допомоги в межах кредитної програми MFA+. Вона передбачає виконання певних умов і не пов'язана з моніторинговою програмою МВФ.

"Ця регулярна підтримка ЄС допомагає Україні задовольнити фінансові потреби, як виплати зарплат, пенсій, ремонт критичної інфраструктури", - написав Домбровскіс.

Таким чином, виплати Євросоюзу в рамках макрофінансової допомоги цього року сягнуть уже 7,5 мільярдів євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку квітня Україна отримала перший транш у $2,7 мільярда від МВФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті