Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофіну на ремонт критичної інфраструктури

Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофінансової допомоги в 1,5 мільярда євро. Про це 23 травня у Twitter заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Ідеться про четвертий пакет макрофінансової допомоги в межах кредитної програми MFA+. Вона передбачає виконання певних умов і не пов'язана з моніторинговою програмою МВФ.

"Ця регулярна підтримка ЄС допомагає Україні задовольнити фінансові потреби, як виплати зарплат, пенсій, ремонт критичної інфраструктури", - написав Домбровскіс.

Таким чином, виплати Євросоюзу в рамках макрофінансової допомоги цього року сягнуть уже 7,5 мільярдів євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку квітня Україна отримала перший транш у $2,7 мільярда від МВФ.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті