ЄС і Канада запевнили, що підтримуватимуть Україну "стільки, скільки потрібно"

Європейський Союз і Канада запевнили, що підтримуватимуть Україну "стільки, скільки потрібно". Про це заявили лідери Канади та Євросоюзу після зустрічі в Ньюфаундленді, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що в ЄС уже пройшли навчання 30 тисяч українських військових, і додала, що скоро Євросоюз представить план із використання заморожених активів РФ для допомоги Україні.

Канадський прем'єр Джастін Трюдо анонсував постачання Україні 11 тис. автоматів і 9 млн патронів до них.

Збільшити військову допомогу Україні вирішила Данія. Уряд країни спрямує в призначений для цього фонд ще 2,3 млрд крон (337 млн доларів) у 2023 році і 23,5 млрд крон (понад 3,4 млрд доларів) у 2025-2027 роках.

Тим часом новий прем'єр Словаччини Роберт Фіцо закликав до переговорів між Києвом і Москвою, заявивши, що інакше "війна може затягнутися до 2029 або 2030 року", і що за цей час можуть загинути ще 500 або 600 тисяч осіб без будь-якого результату для обох сторін.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті