Канада надасть ЗСУ 11 тисяч гвинтівок та 9 мільйонів набоїв - Трюдо

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив про передачу Україні 11 000 гвинтівок та  9 мільйонів патронів. Про це він заявив на спільній конференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та головою Європейської ради Шарлем Мішелем 24 листопада.

"Україна продовжує потребувати підтримки для її захисту. Саме тому я сьогодні оголошую, що Канада передає понад 11 000 штурмових гвинтівок та понад 9 мільйонів набоїв від компанії Colt Канада, яка базується в Онтаріо", - зазначив Трюдо.

Як повідомлялось раніше, Уряд Канади виділить Україні 1,3 млрд канадських доларів на військову допомогу протягом трьох років.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті