ЄС готує довгострокові безпекові зобов'язання для України – Боррель

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив про підготовку довгострокових зобов'язань з безпеки для України. Про це він повідомив у соцмережі Х 1 жовтня.

"Україна потребує більше можливостей і потребує їх швидше. Ми готуємо довгострокові безпекові зобов'язання для України", - написав Борель.

Також Верховний представник обговорив постійну військову допомогу ЄС з міністром оборони України Рустемом Умєровим під час їх першої зустрічи.

Жозеп Боррель додав, що війна росії проти України є "екзистенційною загрозою для всіх нас".

Як повідомлялось раніше, Боррель оприлюднив відео, записане на тлі зруйнованого російськими ракетами Спасо-Преображенького кафедрального собору в Одесі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті