Якщо виникне потреба, Україна розгляне можливість гумкоридорів для жителів Бєлгородщини - ГУР

Представник ГУР Андрій Юсов вважає, що якщо до України надійдуть звернення про гумкоридор для жителів Бєлгородщини, то наша країна їх розгляне. Про це він сказав у ефірі телемарафону.

"Наскільки відомо, зростає підтримка серед місцевого населення і це стосується як людей, які готові зі зброєю в руках боротися проти Путіна, так і місцевих мешканців, які просять про захист у повстанців. І я переконаний, що якщо відповідні звернення будуть находити до України, то Україна у належному порядку буде їх розглядати", - прокоментував ситуацію у Бєлгородській області Юсов.

Він також додав, що якщо російські полонені, захоплені РДК та легіоном "Свобода Росії" потраплять до України, їм буде надане належне поводження в рамках Женевської конвенції.

Нагадаємо, російські війська планують знищити Шебекіне за допомогою артилерії.

Раніше повідомлялося, що РДК і легіон "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою на Бєлгородщині.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті