Російські війська хочуть знищити Шебекине артилерією (перехоплення ГУР)

Російські війська планують знищити Шебекіне за допомогою артилерії. Про це 5 червня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на перехоплену телефонну розмову.

"Та така інформація, ну 50/50 як сказали, наші збираються здати Шебекине. Виходить, їх хочуть запустити в місто, а потім артою знищити все місто наше. Заберіть все цінне з дому. Я попередив, те що є інформація, я кажу", - каже один зі співрозмовників.

В українській розвідці стверджують, що це - розмова двох цивільних росіян, жителів Бєлгородщини. Згідно з нею, бійців Російського добровольчого корпусу і легіону "Свобода Росії" планують "заманити" в Шебекіно, після чого зрівняти місто із землею.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РДК і легіон "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою на Бєлгородщині.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті