Російські війська хочуть знищити Шебекине артилерією (перехоплення ГУР)

Російські війська планують знищити Шебекіне за допомогою артилерії. Про це 5 червня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на перехоплену телефонну розмову.

"Та така інформація, ну 50/50 як сказали, наші збираються здати Шебекине. Виходить, їх хочуть запустити в місто, а потім артою знищити все місто наше. Заберіть все цінне з дому. Я попередив, те що є інформація, я кажу", - каже один зі співрозмовників.

В українській розвідці стверджують, що це - розмова двох цивільних росіян, жителів Бєлгородщини. Згідно з нею, бійців Російського добровольчого корпусу і легіону "Свобода Росії" планують "заманити" в Шебекіно, після чого зрівняти місто із землею.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РДК і легіон "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою на Бєлгородщині.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті