"Якщо Україна програє — нас не буде": Зеленський дав відповідь на питання про переговори з Путіним та безальтернативність перемоги

Президент України Володимир Зеленський не бачить можливості говорити з путіним, але припустив, що йому буде запропоновано міжнародний майданчик, щоби визнати свою провину. Про це голова держави сказав під час своєї пресконференції на форумі "Україна. Рік 2024", який проходить у Києві сьогодні, 25 лютого.

"А можна говорити з глухою людиною? Людиною, яка убиває своїх опонентів? Ми запропонуємо майданчик, на якому він зможе погодитись, що він програв війну, що це була велика помилка", - сказав Зеленський.

За його словами, на першому саміті щодо Української формули миру, який має пройти наверсні у Швейцаріїі, буде розроблено план, який після цього спеціальні переговорники передадуть Росії, хоча це не означає, що РФ його ухвалить.

"Це не означає, що Росія прийме цей документ, але факт у тому, що робота над нашим мирним планом виходить на фінішну пряму", - пояснив глава держави.

"Чи Україна програє? Я впевнений, що ні. Найважче було два роки тому. Принаймні у нас немає цієї альтернативи. Якщо Україна програє, нас не буде", - сказав Володимир Зеленський.

Як повідомлялося, на прямі переговори з росією Україна може піти лише в рамках "Формули миру" президента Зеленського, після проведення першого інавгураційний саміту "Формули миру" на рівні лідерів, який має пройти у Швейцарії. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті