Єрмак повідомив, коли буде можливим вийти на прямі переговори з росією

На прямі переговори з росією Україна може піти лише в рамках "Формули миру" президента Зеленського, після проведення першого інавгураційний саміту "Формули миру" на рівні лідерів, який має пройти у Швейцарії. Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час форуму «Україна. Рік 2024», - повідомляє сайт ТК "Ми - Україна".

За його словами, коли буде готовий план відповідальних країн світу, який буде передбачати подалання кризи війни, можливе запрошення представників росії на другий саміт.

"Ми працюємо на документом, який міг би стати результатом першої зустрічі (саміту "Формули миру" , — ред.). Після першої зустрічі ми беремо час для того, щоб підготувати спільний, на основі "Формули миру", план відповідальних країн світу, який буде передбачати подалання криз. На другому саміті, коли план буде створено, разом, без посередників, відкрито, за участі всіх країн, може бути така ситуація, що ми запросимо разом представників рф, де їм буде представлений цей план", — сказав голова Офісу президента.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті