"Якщо треба". Екс-президент РФ Медведєв заявив про наміри дійти до Києва та Львова

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв  заявив, що російська армія в разі потреби може дійти до Києва та Львова. Про це він заявив в інтерв'ю російським ЗМІ

"Викинути всіх іноземців, які там знаходяться, створити санітарну смугу, яка не дозволить застосовувати будь-які види зброї, яка працює на середніх та коротких дистанціях, тобто кілометрів 70–100", - сказав він.

Якщо ж цього виявиться недостатньо, продовжив Медведєв, тоді треба приймати інші рішення – "не можна виключати нічого".

"Якщо до Києва треба дійти – значить, треба йти до Києва, якщо до Львова – значить, треба йти до Львова, щоб винищити цю заразу", – зазначив російський політик.

Як повідомлялося раніше, колишній президент росії Дмитро Мєдвєдєв виступив з "ініціативою" нанести ракетного удару по будівлі Міжнародного карного суду в Гаазі, використавши сверхзвукову ракету "Онікс".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті