Як Аль-Каїда та ІДІЛ: Британія визнала російську ЧВК "Вагнер" терористичною організацією

Парламент Великобританії визнав організацію найманців "Група Вагнера", як терористичну. Про це повідомляє офіційний сайт уряду Великобританії 15 вересня.

"Сьогодні, 15 вересня, російська організація найманців "Група Вагнера" була заборонена як терористична організація після того, як у середу, 6 вересня, відповідний закон був прийнятий у парламенті", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, російські спецслужби борються за контроль над активами Пригожина.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті