Вибухи на військово-повітряній базі в росії: знищено два Ка-52, ще два суттєво пошкоджено

На аеродромі в Псковській області РФ не тільки знищено два Ка-52, а ще два суттєво пошкоджено. Про це повідомило Головне управляння розвідки (ГУР) Міноборони України у своєму Телеграм-каналі 31 жовтня.

"На військово-повітряній базі ЗС РФ "Веретьє" (Псковська область, острів-5) вночі 31 жовтня відбувся потужний вибух, – сказано в повідомленні. – Два російські ударні вертольоти Ка-52 "Алігатор" повністю знищено. Ще два суттєво пошкоджено".

Деталі щодо знищення іншої техніки та особового складу уточнюються.

Підкреслюється, що з метою ліквідації наслідків вибухів, а також "пошуку диверсійних груп" особовий склад військової частини піднято по тривозі, у військовій частині проходять слідчі дії.

Уточнюється, що Ка-52 "Алігатор" ("Hokum B" за класифікацією НАТО) — розвідувально-ударний вертоліт російського виробництва, його вартість – близько $16 млн.

Раніше повідомлялось, що на аеродромі біля російсько-латвійського кордону вибухами знищено два вертольоти.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті