Вибухи на військово-повітряній базі в росії: знищено два Ка-52, ще два суттєво пошкоджено

На аеродромі в Псковській області РФ не тільки знищено два Ка-52, а ще два суттєво пошкоджено. Про це повідомило Головне управляння розвідки (ГУР) Міноборони України у своєму Телеграм-каналі 31 жовтня.

"На військово-повітряній базі ЗС РФ "Веретьє" (Псковська область, острів-5) вночі 31 жовтня відбувся потужний вибух, – сказано в повідомленні. – Два російські ударні вертольоти Ка-52 "Алігатор" повністю знищено. Ще два суттєво пошкоджено".

Деталі щодо знищення іншої техніки та особового складу уточнюються.

Підкреслюється, що з метою ліквідації наслідків вибухів, а також "пошуку диверсійних груп" особовий склад військової частини піднято по тривозі, у військовій частині проходять слідчі дії.

Уточнюється, що Ка-52 "Алігатор" ("Hokum B" за класифікацією НАТО) — розвідувально-ударний вертоліт російського виробництва, його вартість – близько $16 млн.

Раніше повідомлялось, що на аеродромі біля російсько-латвійського кордону вибухами знищено два вертольоти.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті