Витрати на війну в Україні залишаться високими і наступного року - міністр фінансів

Витрати України на оборону залишаться високими і наступного року. Про це 6 липня в інтерв'ю Bloomberg заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Ми намагаємося робити домашнє завдання... Тепер у нас є програма ЄС, і ми хотіли б, щоб інші країни G-7 також втрутилися і допомогли Україні", - заявив міністр.

Марченко зазначив, що цього року очікується економічне зростання на рівні 3%. Також він підтвердив обіцянку захищати інвестиції та викорінювати корупцію.

"Ми намагаємося мінімізувати всі можливі корупційні ризики - це наш вибір, і ми доб'ємося того, щоб показати всьому цивілізованому світу, що Україна рухається в правильному напрямку", - сказав міністр.

За словами Марченка, виникла необхідність того, щоб союзники надавали страховку від військових ризиків для залучення інвестицій.

"Без міжнародної підтримки, без страхування від військових ризиків ми не зможемо залучити стільки інвестицій, скільки нам потрібно для реконструкції. Нам потрібні інвестиції просто зараз - нам не потрібно чекати, поки закінчиться війна, бо інакше ми не отримаємо початковий імпульс для цієї перемоги", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародні резерви України оновили максимум за 11 років.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті