Вищий антикорупційний суд України оголосив ім'я нового керівника

Новою очільницею Вищого антикорупційного суду України стала Віра Михайленко. Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

"Новим головою Вищого антикорупційного суду стала суддя Віра Михайленко. Відповідне рішення було прийняте сьогодні на загальних зборах суддів", - йдеться у повідомленні.

До призначення Михайленко, із 7 травня 2022 року повноваження голови Вищого антикорупційного суду виконував Олег Павлишин, який має найбільший суддівський стаж.

Зазначимо, що Віра Михайленко родом із Києва, їй 42 роки, має юридичну освіту. Працювала суддею ВАКС із 2019 року. До призначення главою була суддею-спікеркою Вищого антикорупційного суду. Має звання кандидатки юридичних наук.

Як повідомлялося раніше, ДБР оголосило підозру екс-міністру енергетики Насаліку після того, як ВАКС скасував закриття його справи. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті