Вищий антикорупційний суд України оголосив ім'я нового керівника

Новою очільницею Вищого антикорупційного суду України стала Віра Михайленко. Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

"Новим головою Вищого антикорупційного суду стала суддя Віра Михайленко. Відповідне рішення було прийняте сьогодні на загальних зборах суддів", - йдеться у повідомленні.

До призначення Михайленко, із 7 травня 2022 року повноваження голови Вищого антикорупційного суду виконував Олег Павлишин, який має найбільший суддівський стаж.

Зазначимо, що Віра Михайленко родом із Києва, їй 42 роки, має юридичну освіту. Працювала суддею ВАКС із 2019 року. До призначення главою була суддею-спікеркою Вищого антикорупційного суду. Має звання кандидатки юридичних наук.

Як повідомлялося раніше, ДБР оголосило підозру екс-міністру енергетики Насаліку після того, як ВАКС скасував закриття його справи. 

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті