Вищий антикорупційний суд України оголосив ім'я нового керівника

Новою очільницею Вищого антикорупційного суду України стала Віра Михайленко. Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

"Новим головою Вищого антикорупційного суду стала суддя Віра Михайленко. Відповідне рішення було прийняте сьогодні на загальних зборах суддів", - йдеться у повідомленні.

До призначення Михайленко, із 7 травня 2022 року повноваження голови Вищого антикорупційного суду виконував Олег Павлишин, який має найбільший суддівський стаж.

Зазначимо, що Віра Михайленко родом із Києва, їй 42 роки, має юридичну освіту. Працювала суддею ВАКС із 2019 року. До призначення главою була суддею-спікеркою Вищого антикорупційного суду. Має звання кандидатки юридичних наук.

Як повідомлялося раніше, ДБР оголосило підозру екс-міністру енергетики Насаліку після того, як ВАКС скасував закриття його справи. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті