"Вирішив померти на рідній землі, без чужої крові на руках". У РФ солдат-строковик наклав на себе руки, коли дізнався про "ротацію" на війну проти України

Російський-солдат строкової служби Сергій Гридін наклав на себе руки, коли дізнався, що його включили до списків для відправки на війну проти України. Про це повідомляє ТК "Мобілізація".

10 лютого товариші по службі знайшли двадцятирічного Сергія повішеним на ремені. За нього була передсмертна записка. товариші по службі встигли її сфотографувати перш, ніж командири вилучили цей лист. Пізніше виявилося, що у матеріалах перевірки передсмертна записка відсутня.

У ній Сергій повідомив, що його "вписали у ротацію на Україну", звідки живим із його роти ще ніхто не повертався. Після прохання не відправляти його в зону бойових дій, солдат зазнав приниження та знущань з боку командування.

"Тому я вирішив померти тут, на рідній землі, без чужої крові на руках", - написав Сергій.

Як повідомлялося раніше, російська влада цинічно бреше, що не відправляє на війну проти України солдат термінової служби

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.07.2025
15:00

Множинне громадянство в Україні: зиски та ризики

Прийнятий документ може призвести до втрати українського громадянства для тих, хто вимушено залишається в окупації.
Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Всі статті