Використовувати мобільний інтернет на окупованій Луганщині небезпечно, VPN не допоможе, все під контролем ФСБ – "Східний"

Жителів окупованої території Луганської області закликають не користуватися мобільним інтернетом, який з'явився в регіоні 20 квітня, оскільки трафік повністю контролюється ФСБ. Про це повідомив колишній партизан, український військовослужбовець із Луганщини з позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 20 квітня.

"На окупованій Луганщині знову запрацював мобільний інтернет. Не використовуйте його в жодних цілях, навіть не вмикайте - триває повноцінне відстеження всього трафіку, – написав "Східний". – Відповім на популярне запитання: ні, VPN не допоможе. Сама сімка місцевого оператора несе загрозу і відтепер під повним контролем ФСБ. Паузи вони брали, щоб завершити необхідні для них механізми".

За словами "Східного", в ідеалі потрібно мати різні телефони для користування в мережі та для зв'язку із сім-карткою місцевого оператора.

"Якщо один телефон використовувався з даною сім-картою – у росіян є можливість дістати ваш IMEI з усіма наслідками, що звідси випливають", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни в Старобільському районі Луганщини затримали і відправили до в'язниці 17-річного хлопця нібито за те, що він здавав брату, який служить у ЗСУ, їхні позиції.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті