Використовувати мобільний інтернет на окупованій Луганщині небезпечно, VPN не допоможе, все під контролем ФСБ – "Східний"

Жителів окупованої території Луганської області закликають не користуватися мобільним інтернетом, який з'явився в регіоні 20 квітня, оскільки трафік повністю контролюється ФСБ. Про це повідомив колишній партизан, український військовослужбовець із Луганщини з позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 20 квітня.

"На окупованій Луганщині знову запрацював мобільний інтернет. Не використовуйте його в жодних цілях, навіть не вмикайте - триває повноцінне відстеження всього трафіку, – написав "Східний". – Відповім на популярне запитання: ні, VPN не допоможе. Сама сімка місцевого оператора несе загрозу і відтепер під повним контролем ФСБ. Паузи вони брали, щоб завершити необхідні для них механізми".

За словами "Східного", в ідеалі потрібно мати різні телефони для користування в мережі та для зв'язку із сім-карткою місцевого оператора.

"Якщо один телефон використовувався з даною сім-картою – у росіян є можливість дістати ваш IMEI з усіма наслідками, що звідси випливають", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни в Старобільському районі Луганщини затримали і відправили до в'язниці 17-річного хлопця нібито за те, що він здавав брату, який служить у ЗСУ, їхні позиції.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті