Вулицю Дніпра перейменовали на честь зруйнованого окупантами міста Луганщини

Депутати Дніпровської міськради ухвалили рішення про перейменування вулиці Панфілова у Дніпрі на Попаснянську. Про це 13 вереся повідомила Луганська обласна військова адміністрація в Телеграмі.

Зазначається, що розташована у Соборному районі вулиця Панфілова відтепер носитиме назву Попаснянська – на честь зруйнованого вщент росіянами міста на Луганщині, з якого евакуювалося майже все із 20 тисяч населення.

В ОВА додали, що Дніпропетровщина прийняла найбільшу кількість переселенців з Луганської області.

Як повідомлялося, окупанти не включили Попасну до списку "населених пунктів "ЛНР" та вимагають у мешканців відмови від українського громадянства.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті