Окупанти не включили Попасну до списку "населених пунктів "ЛНР" та вимагають у мешканців відмови від українського громадянства

Російські окупанти не включили зруйновану ними Попасну до так званого "офіційного переліку населених пунктів "ЛНР" і вимагають жителів окупованої Луганщини швидко відмовлятися від українського громадянства. Про це у Телеграм повідомляє Луганська ОВА 16 березня. 

Як повідомляється, у так званій "ЛНР"  уведені в дію "закони" "Про адміністративно-територіальний устрій" та "Про утворення на території "лнр" міських та муніципальних округів". 

Зокрема, "ухвалені" 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної. 

"Якщо раніше окупанти тільки казали про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні. Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам", - зазначають у Луганській ОВА.  

Також повідомляється,  що стають жорсткішими вимоги загарбників при влаштуванні на роботу, зокрема, до "державних" і "муніципальних" органів, та оформленні соціальних виплат.

Окупанти все частіше вимагають, окрім паспорта росії, ще й припинення українського громадянства. 

"До того ж, держдума РФ ухвалила законопроект, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство з дня подання заяви про вихід із нього. Водночас громадяни зобов'язуються утриматися від реалізації прав та виконання обов'язків громадянина України, у тому числі від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство", -  - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав, як виглядає окупована Попасна. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті