Окупанти не включили Попасну до списку "населених пунктів "ЛНР" та вимагають у мешканців відмови від українського громадянства

Російські окупанти не включили зруйновану ними Попасну до так званого "офіційного переліку населених пунктів "ЛНР" і вимагають жителів окупованої Луганщини швидко відмовлятися від українського громадянства. Про це у Телеграм повідомляє Луганська ОВА 16 березня. 

Як повідомляється, у так званій "ЛНР"  уведені в дію "закони" "Про адміністративно-територіальний устрій" та "Про утворення на території "лнр" міських та муніципальних округів". 

Зокрема, "ухвалені" 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної. 

"Якщо раніше окупанти тільки казали про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні. Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам", - зазначають у Луганській ОВА.  

Також повідомляється,  що стають жорсткішими вимоги загарбників при влаштуванні на роботу, зокрема, до "державних" і "муніципальних" органів, та оформленні соціальних виплат.

Окупанти все частіше вимагають, окрім паспорта росії, ще й припинення українського громадянства. 

"До того ж, держдума РФ ухвалила законопроект, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство з дня подання заяви про вихід із нього. Водночас громадяни зобов'язуються утриматися від реалізації прав та виконання обов'язків громадянина України, у тому числі від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство", -  - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав, як виглядає окупована Попасна. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті