Вулицю Дніпра перейменовали на честь зруйнованого окупантами міста Луганщини

Депутати Дніпровської міськради ухвалили рішення про перейменування вулиці Панфілова у Дніпрі на Попаснянську. Про це 13 вереся повідомила Луганська обласна військова адміністрація в Телеграмі.

Зазначається, що розташована у Соборному районі вулиця Панфілова відтепер носитиме назву Попаснянська – на честь зруйнованого вщент росіянами міста на Луганщині, з якого евакуювалося майже все із 20 тисяч населення.

В ОВА додали, що Дніпропетровщина прийняла найбільшу кількість переселенців з Луганської області.

Як повідомлялося, окупанти не включили Попасну до списку "населених пунктів "ЛНР" та вимагають у мешканців відмови від українського громадянства.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті