ЗСУ нанесли удар по позиціях рашистів у Брянці - СтратКом ЗСУ

Українські захисники нанесли удар по позиціях рашистів у тимчасово окупованому місті Брянка Луганської області 20 жовтня. Про це повідомляється у телеграм-каналі "СтратКом ЗСУ".

"ЗСУ ювелірно відпрацювали по рашистам у районі старого автовокзалу. Швидкі та пожарки їздять, метушаться", - відзначили військові.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованій Кременній рашисти заселяються у чужі квартири, зламують гаражі та вивозять речі.

Статті

Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Всі статті