Вступ України у ЄС: Орбан заявив про “дуже складні питання” перед початком перемовин

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив у п'ятницю, що перш ніж Європейський Союз почне переговори про вступ України до ЄС, необхідно відповісти на "дуже складні питання", - пише Reuters.

У грудні країни ЄС мають ухвалити рішення про те, чи дозволити Україні почати переговори про вступ до Євросоюзу, що потребуватиме одностайної підтримки всіх 27 членів. На думку дипломатів, перешкодою може стати Угорщина.

"Ми не можемо уникнути питання - коли восени ми вестимемо переговори в Брюсселі про майбутнє України - чи можемо ми всерйоз розглядати питання про членство країни, розпочинати переговори про вступ із країною, яка перебуває у стані війни", - сказав Орбан в інтерв'ю державному радіо.

"Ми не знаємо, наскільки велика територія цієї країни, оскільки війна все ще триває, ми не знаємо, наскільки велике її населення, оскільки воно тікає... Прийняти країну в ЄС, не знаючи її параметрів, було б безпрецедентно", - каже лідер Угорщини.

"Тому я думаю, що нам потрібно відповісти на дуже довгі і складні питання, поки ми не прийдемо до рішення про початок переговорів про вступ", - сказав він.

Як повідомлялося, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна з моменту набуття статусу кандидата в ЄС досягла "серйозних успіхів" на шляху до вступу в Європейський Союз.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті