Фон дер Ляєн заявила про "значні успіхи" України на шляху до членства в ЄС

Україна з моменту набуття статусу кандидата в ЄС досягла "серйозних успіхів" на шляху до вступу в Європейський Союз. Про це заявила в Європарламенті президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє ЛІГА з посиланням на The Guardian.

Фон дер Ляєн у зверненні до євродепутатів заявила, що Україна досягла значних успіхів на шляху до вступу в ЄС після набуття статусу кандидата у 2022 році.

Ми знаємо, що це нелегко. Право на вступ дається за певні досягнення. Це вимагає завзятої праці та лідерства. Але вже видно великий прогрес, ми бачимо серйозні успіхи, яких відтоді вже досягла Україна", – сказала президентка Єврокомісії.

Вона також наголосила, що підтримка України з боку ЄС продовжуватиметься. Зокрема, Євросоюз "розширить спеціальний захист, наданий українським громадянам, які втекли від війни, що розв'язана Росією".

Фон дер Ляєн розповіла у виступі про долю письменниці та активістки Вікторії Амеліної, яка потрапила під ракетний удар РФ у Краматорську. Депутати Європарламенту вшанували пам'ять Вікторії.

Європейський парламент разом з іншими питаннями обговорює можливість офіційного започаткування переговорів про членство в ЄС для України.

Як повідомлялося, віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина заявила, що Україна буде повністю готовою до членства в ЄС у найближчі 2 роки. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті