Всі 15 ЦНАПів Луганщини прийматимуть заяви на компенсації за зруйноване житло

Заяви від ВПО з Луганщини на компенсацію за зруйноване житло повинні приймати всі 15 ЦНАПів, які частково відновили роботу у різних регіонах. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 13 жовтня.

"Заяви про зруйноване росіянами житло ЦНАПи Луганщини повинні приймати від кожного жителя нашої області, незалежно від місця його реєстрації", - зазначив Смирнов.

Артем Лисогор повідомив, що у різних регіонах країни частково відновлено роботу 15 центрів надання адмінпослуг громад Луганщини.

Також у Луганській ОВА очікують на затвердження змін до чинного законодавства стосовно запровадження механізму обстеження знищених об’єктів, які розташовані в районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації, із застосуванням методу дистанційної фіксації руйнувань. 

“Це дасть змогу людям отримати компенсацію ще до деокупації територій”, - підкреслив Лисогор.

Як повідомлялось раніше, у Полтаві для переселенців працює реабілітаційний центр із відновлення ментального здоров’я.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті