У Полтаві для переселенців працює реабілітаційний центр із відновлення ментального здоров’я

У Полтаві функціонує центр психологічної реабілітації за методом Мюрре, де внутрішньо переміщені особи можуть безоплатно пропрацювати свої травми на лекціях, групових обговореннях й арттерапевтичних заняттях. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"Метод Мюррей – корисні практичні інструменти, які легко зрозуміти та використовувати під час допомоги й лікування тих, хто потребує ментального зцілення. У центрі працюють із глибокими психологічними травмами та готують відповідних фахівців до роботи з людьми, що постраждали від війни", - йдеться у повідомленні.

У центрі безкоштовно можна отримати такі послуги:

• індивідуальну допомогу психолога, психотерапевта, лікаря-психіатра, капелана;

• реабілітацію санаторного типу з проживанням (14 діб) для особливо травмованих війною цивільних дорослих;

• групові тренінги без проживання (впродовж 5 днів з 09:00 до 17:00).

Центр розташований у місті Полтава за адресою: вул. Патріотична, 7-Б. Працює цілодобово. Також є можливість звернутися за допомогою онлайн  з будь-якої точки світу. 

Додаткову інформацію можна отримати за номером: (095) 376-35-56.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті